Діагностика зору у дітей в центрах офтальмології ZORKO

Діти – особливі пацієнти, яким потрібен особливий підхід.

В офтальмологічних центрах ZORKO розроблена індивідуальна система роботи з дітьми, яка сприяє отриманню максимальних результатів.

У дитячому віці особливо важливо не упустити момент погіршення зору. Більшість дітей не завжди здатна розпізнати тривожні симптоми, не розуміючи, як має бути. Саме тому ми наполягаємо на проведенні діагностики зору кожні півроку, а не тільки в моменти, коли вже є скарги.

Лікар-офтальмолог Куц Євгеній Сергійович

Приймає як дітей, і дорослих. Займається первинною діагностикою всіх хвороб очей. Безконтактно та безболісно проводить усі методи офтальмологічної діагностики на найсучасніших апаратах. Грунтуючись на даних обстежень, встановлює заключний діагноз та розписує необхідний курс лікування. Має техніку оптичної когерентної томографії.

Стаж роботи – 5 років

Напрямки діяльності:

Приймаємо дітей будь-якого віку!

Наші лікарі мають великий досвід роботи з дітьми, і розуміють, як розвіяти їхні страхи. В результаті такої взаємодії діти правильно сприймають  проблему, без розвитку будь-яких комплексів і блоків поведінки. Батьки, в свою чергу, отримують відповіді на безліч питань. Серед них:

  • Наскільки серйозна ситуація/чи варто хвилюватися?
  • Чи чекати погіршення стану?
  • Які заходи необхідно вжити, щоб уникнути погіршення стану?

Комплексна робота лікаря офтальмолога з дітьми включає в себе не тільки діагностику або підбір окулярів. Кожен пацієнт потребує індивідуальної роботи. Адже головна мета – зберегти і поліпшити гостроту зору, дозволивши дитині повноцінно розвиватися і вести активний спосіб життя.

У наших центрах лікарі проводять обстеження дітей з використанням новітнього обладнання. Така автоматизація процесу дозволяє скоротити час обстеження, при цьому отримати гарантовано точні цифри корекції, що виписується. Діти не завжди можуть однозначно відповісти на питання, ось чому в даному випадку спеціальне обладнання — ідеальний варіант для діагностики.

В ході дослідження зору в центрах ZORKO дитина потрапляє в атмосферу, де їй цікаво, де на екрані вона бачить не просто літери, а стає учасником цікавої процедури. В результаті фахівець отримує точні дані, на основі яких вибудовує подальшу тактику ведення пацієнта.

Ми прагнемо до того, щоб дитині було комфортно ПІД ЧАС дослідження і ПІСЛЯ отримання рецепта на окуляри, які буде зручно носити і відчувати себе природно.

Ми визначаємо проблему і підкреслюємо, що важливо не просто один раз отримати рецепт на корекцію, але і систематично спостерігати, коригувати призначене лікування. Для цього в ZORKO передбачена система регулярних нагадувань, яка дозволяє спостерігати за станом дитини аж до повноліття. За цей час ми разом позначаємо дати профілактичних оглядів, зрізів по зору, коригування по призначеним очками і знайомимо з різновидами сучасної корекції у вигляді контактних лінз, як м’яких, так і жорстких.

Наша мета – зберегти максимально високі цифри зору.

Меню