В офтальмологічних центрах ZORKO перш, ніж виписати рецепт на окуляри, ми проводимо повне діагностичне обстеження, щоб підібрати корекцію, яка забезпечить максимально високу гостроту зору і комфорт.

Діагностика та консультація лікаря офтальмолога – 400 грн*
*при замовленні оптичних окулярів 1 грн

Сучасні можливості дозволяють нам підбирати окуляри, враховуючи професію людини, вибирати той варіант корекції, який забезпечує гостроту зору на різних відстанях.

Офтальмологи наших центрів завжди готові запропонувати прогресивну зорову корекцію, офісні окуляри й ті, які спрямовані на розслаблення акомодації та не навантажують м’язи очей під час тривалого використання гаджетів.

Vido Shadow Polo Club IRMA DUO Oliver Black Genesis Persona INVU StyleMark ProVision Casta Tempo Sky Sunderson Brendel TitanFlex

Ціни

Оправи

від 800 грн.

Наші фахівці переконані в тому, що підбір окулярів — це, перш за все, процес комплексної консультації. Він включає: діагностику, виписування рецепта, оцінку особливостей пацієнта, підбір оправи, з урахуванням виписаного рецепта і побажань.

Консультанти залу ZORKO пройшли підготовку з основ стилю і з легкістю підберуть саме ту оправу, яка буде функціональною, привабливою і комфортною в носінні.

Підбір та виготовлення окулярів — це ціле мистецтво. На сьогоднішній день ми можемо запропонувати окуляри в різних стилях, тонування, кольорах. Все, щоб ви отримали ідеальну чіткість зору і естетичний ефект.

Окуляри – один з найпопулярніших видів корекції зору. Більшість пацієнтів усвідомлюють, що придбання готових окулярів без грамотного підбору – це не просто неякісні вироби, а й величезний ризик погіршити зір.

Око людини унікальне. Для того, щоб правильно підібрати корекцію необхідно знати точні параметри, починаючи з цифри рефракції, і закінчуючи міжцентровою відстанню, яка може відрізнятися у одного пацієнта на правому і лівому оці.

Меню