Апаратне лікування в центрах ZORKO

Апаратне лікування – один із популярних методів корекції гостроти зору.

В офтальмологічних центрах ZORKO апаратне лікування представлено в кількох напрямках, починаючи від застосування амбліакор-технологій, повністю автоматизованих систем роботи з пацієнтом, коли обладнання володіє «штучним інтелектом».

Така особливість дає нам перевагу, особливо в роботі з дітьми.

Дитина не завжди здатна на 100% виконати всі дії під час лікування і, в даному випадку, виручають новітні технології, які відстежують правильність занять за апаратами, коригують призначені параметри під конкретну дитину.

У роботі з дітьми ми не просто призначаємо курс апаратного лікування. Ми обстежуємо його, за необхідності, призначаємо корекцію зору і апаратне лікування додаємо, як лікувальну програму. Така методика дозволяє домогтися максимальної гостроти зору або мінімізації прогресування.

Кожен випадок – індивідуальний. Технології, що застосовуються в ході апаратного лікування в центрах ZORKO, дозволяють працювати з короткозорістю, далекозорістю, астигматизмом, амбліопією, косоокістю і кожен з цих курсів лікування проходить під наглядом лікаря. Він відстежує показники ефективності кожної дитини і коригує лікування.

В середньому курс апаратного лікування зору дітей складається з 10-15 сеансів з періодичністю 1 раз на півроку.

Головна особливість апаратного лікування зору дітей у тому, що цей процес ми перетворюємо в захоплюючу гру в космічному просторі, де діти цікаво проводять час з користю для зору, отримують подарунки після проходження курсу лікування і беруть участь в спеціальних програмах заохочення.

Меню