Прогресивні лінзи

Як випливає з назви, прогресивна лінза забезпечує чіткий зір на будь-якій відстані, особливо в далечінь, середня відстань і ближня. Завдяки плавному переходу з однієї зони до іншої забезпечується зоровий комфорт на всіх дистанціях.

Прогресивні лінзи стануть ідеальним рішенням для людей, які часто змінюють свою оптику і при цьому не мають клінічних захворювань очей (дистрофічних та запальних). Так само вони потрібні в молодому віці при вродженій далекозорості, при прогресивній короткозорості, при активному способі життя і при протипоказанні до носіння контактних лінз після 40 років.

Переваги прогресивних лінз

  1. Мають три зони чіткого зору (далечінь, середня зона та поблизу), а в «офісних» дизайнах – дві зони (ближня та середня). Це робить носіння окулярів зручним, комфортним та зберігає зір від падіння. Замість кількох пар окуляр цілком достатньо однієї пари мультифокальних лінз.
  2. Прекрасно підходять для роботи на різних відстанях. Такі лінзи стають справжньою «паличкою-виручалочкою» для людей старше 40 років. У цьому віці найчастіше виникають проблеми із зором на близьких та далеких відстанях, а також на близьких та середніх.
  3. Естетичний зовнішній вигляд. Попринаявність кількох зон зору, лінза має однорідний вигляд без ліній поділу між зонами. Приспускати окуляри для читання вже не потрібно і дивитись на людину з-під лоба, що не естетично.
  4. Такі окуляри підбираються не частіше ніж раз на 5 років. Завдяки таким лінзам у вас буде повноцінне життя, і ви зможете бачити світ у всіх фарбах.

Прогресивні лінзи: протипоказання

Офтальмологи рекомендують використовувати прогресивні лінзи людям із яскраво вираженими віковими змінами, коли погіршується зорове сприйняття об’єктів на різних відстанях (поблизу та вдалині).

Проте, прогресивна оптика протипоказана при таких патологіях зору:

  • Анізометрія. Захворювання супроводжується різною гостротою зору на двох очах. Іноді різниця у сприйнятті може становити понад 2 діоптрії.
  • Катаракта. Помутніння кришталика при цьому захворюванні порушує фокусування, тому лінзи будь-якого типу не можуть стабілізувати зір.
  • Косоокість з порушенням бінокулярного зору. Порушення паралельності зорових осей не дозволяє людині одночасно бачити ті самі ділянки лінзи.
  • Ністагм із низькими зоровими функціями. Патологія супроводжується мимовільними рухами зіниць та провокує спотворення навколишнього простору. У такому разі через сильний дискомфорт неможлива корекція зору за допомогою мультифокальних лінз.
  • Одночасний зір. Коли людина в корекції одночасно бачить 2 картинки (у нормі бачимо двома очима одне зображення).

Діагностика зору

Тільки досвідчений оптометрист-офтальмолог, перед тим як виписати рецепт, може перевірити стан рогівки, кришталика, судин, при необхідності виміряти внутрішньоочний тиск, оцінити сухість ока, прозорість середовищ, а саме рогівки, кришталика, склоподібного тіла та провести огляд очного дна з широкою зіницею, перевірити ваші зорові функції на будь-якій відстані, денний, нічний зір, контрастну чутливість, бінокулярні та стереоскопічні функції не тільки завдяки знанням, але і якісному та прогресивному обладнанню. В офтальмологічному центрі ZORKO ми використовуємо нові технології для вибору прогресивних окулярів.

Виробники прогресивних лінз

Ми працюємо з провідними світовими брендами преміумкласу: Essilor (Франція), Zeiss (Німеччина), Seico (Японія), Tokai (Японія), Rodenstock (Німеччина) та LentiPro (Україна).

У діагностичному центрі ZORKO пропонують нове покоління прогресивних лінз індивідуального дизайну. Ми можемо запропонувати вам лінзи актуальні зараз – з антивірусним покриттям. Також навчимо правильно користуватися і доглядати лінзи. Завжди раді бачити вас і ще більше раді, коли ви бачите нас!

нас!

Меню