Діагностика зору в центрах офтальмології ZORKO

Проблеми із зором завжди провокують виникнення дискомфорту, невпевненості, тривожності. Своєчасно поставлений діагноз і грамотно складена схема лікування може позбавити від всіх цих відчуттів.

Діагностика – перший крок на шляху до здоров’я очей.

ZORKO на сторожі світових тенденцій, розробок і технологій. У наших центрах діагностика зору – це повністю комп’ютеризований процес, в ході якого перевірка гостроти зору проводиться з високою точністю і на новітньому обладнанні.

Перший етап дослідження – авторефрактометрія. Це діагностична процедура, в ході якої оцінюється переломлення світлових променів в оптичній очній системі.

Всі дані потрапляють на спеціальний вбудований «комп’ютер», який робить процес підбору корекції максимально швидким, комфортним для пацієнта і головне – точним.

Після цього, перевіряється гострота зору за допомогою поляризаційного екрану.

В процесі діагностики ми використовуємо автоматичний фороптер, а проведені автоматизовані тести дозволяють вибрати і домогтися комфорту в процесі подальшого носіння корекції.

Лікарі ZORKO проводять діагностику зору, дотримуючись усіх міжнародних протоколів обстеження. Ми не просто підбираємо окуляри для корекції зору. Ми – центр для первинної діагностики зору, де кожен пацієнт отримує комплексний підхід до своєї проблеми.

До діагностики гостроти зору в центрах ZORKO входять:

  • Авторефрактометрія
  • Пупіллометрія
  • Оцінка переднього відрізка ока
  • Біомікроскопія за допомогою новітньої щілинної лампи
  • Вимірювання очного тиску
  • Оцінка стану очного дна за допомогою спеціального обладнання

На підставі комплексного обстеження лікарі клініки роблять максимально детальний і точний висновок про стан зору пацієнта.

Меню