Про нас

ZORKO —  це бездоганний медичний сервіс, висока кваліфікація фахівців, індивідуальний підхід, тепла атмосфера, доступні ціни та широкий асортимент.

Зорко — це мережа сучасних офтальмологічних центрів у Києві. Ми надаємо  офтальмологічні послуги, діагностуємо та лікуємо захворювання очей у дорослих та дітей.

Ми прагнемо допомогти всім, хто хоче бачити чітко та ясно. У кожному медичному центрі є оптичний салон, в якому можна придбати оправи, лінзи та сонцезахисні окуляри високої якості в широкому ціновому діапазоні, а також різноманітні аксесуари. Робимо кваліфікований підбір оптичної корекції під наглядом лікаря-офтальмолога за індивідуальними показниками зору кожного пацієнта.

Наша місія — допомогти Вам усіма можливими способами зберегти зір в ідеальному стані без втручання хірургів та надати зору чіткості, яскравих фарб, і в підсумку покращити якість вашого життя.

Комп’ютерна діагностика зору в Зорко — це перший крок для збереження зору на довгі роки та розв’язання різних проблем з ним. На основі отриманих даних лікар-офтальмолог підбирає індивідуальну програму профілактики чи лікування. Комп’ютерна діагностика зору дозволяє визначити стан усієї зорової системи, виявити справжні причини погіршення зору та розпізнати офтальмологічні захворювання навіть на ранній стадії. Регулярне обстеження зору дозволяє спостерігати динаміку процесів, які відбуваються у зоровій системі, що вкрай важливо для запобігання багатьом захворюванням очей.

В Зорко працюють тільки досвідчені лікарі офтальмологи, які приймають навіть пацієнтів будь-якого віку, навіть немовлят. Наші центри розташовані у зручних локаціях Києва (лівий берег), де завжди є світло, тепло та можна випити гарячу каву або чай. Діагностичні центри оснащені сучасним обладнанням провідних виробників, що дозволяє якісно проводити обстеження зору та не дає пропустити зорові патологій.

Меню