Підбір контактних лінз в центрах офтальмології ZORKO

Контактні лінзи – популярний спосіб корекції зору.

Однак, практика офтальмологічних центрів ZORKO показує, що приблизно в 50% випадків люди, які використовують окуляри в якості корекції зору, не користуються контактними лінзами. Причиною тому є незручність або переконання, що даний метод не підходить конкретно в їхньому випадку.

Фахівці наших центрів переконані — стереотип про незручність і несумісності контактних лінз з пацієнтом пов’язаний з тим, що в повному обсязі не була проведена діагностика зору, передньої ділянки очей і, як наслідок, повноцінний підбір контактних лінз.

Підбір контактних лінз
Підбір контактних лінз

Сучасні технології виробництва дають людині безліч варіацій як матеріалів, так і тривалості носіння контактних лінз. Вони бувають: м’які, жорсткі, денні, тижневі, терміном на 1 місяць і довше. Головне — правильно визначити, які необхідні в конкретному випадку.

У центрах ZORKO підбір контактних лінз починається з повноцінної консультації лікаря-офтальмолога, діагностики та комп’ютерного підбору корекції, яка буде ідеально сумісна і комфортна в носінні.

В процесі вибору контактних лінз важливо враховувати діаметр рогівки, анатомічні особливості будови ока і вибирати їх не просто за назвою виробника, а виходячи від індивідуальних потреб пацієнта.

Після консультації, лікарі пропонують надіти пробні контактні лінзи, навчають техніці надягання/знімання і догляду за ними. Так людина може відразу зрозуміти всі етапи і потренуватися виконувати їх під наглядом фахівця.

Після початкової консультації і підбору контактних лінз, ми призначаємо новий візит пацієнтові для того, щоб відстежити і зрозуміти, як очі себе ведуть і реагують на даний вид корекції.

Особливість офтальмологічних центрів ZORKO в тому, що контактні лінзи ми можемо замовити за індивідуальними параметрами конкретного пацієнта, щоб домогтися максимального результату.

Крім того, ми працюємо з дітьми. Проблеми із зором можуть виникати вже в юному віці, що тягне за собою розвиток комплексів, невпевненості в собі. Ми прагнемо до того, щоб забезпечити повноцінний спосіб життя дитини і, за наявності проблем із зором, вирішити їх, в тому числі за допомогою контактних лінз.

Меню