Підбір контактних лінз в центрах офтальмології ZORKO

Контактні лінзи – популярний спосіб корекції зору.

Однак, практика офтальмологічних центрів ZORKO показує, що приблизно в 50% випадків люди, які використовують окуляри в якості корекції зору, не користуються контактними лінзами. Причиною тому є незручність або переконання, що даний метод не підходить конкретно в їхньому випадку.

Фахівці наших центрів переконані — стереотип про незручність і несумісності контактних лінз з пацієнтом пов’язаний з тим, що в повному обсязі не була проведена діагностика зору, передньої ділянки очей і, як наслідок, повноцінний підбір контактних лінз.

Як правильно вибрати контактні лінзи: поради фахівців і технології підбору в ZORKO

Сучасні технології виробництва дають людині безліч варіацій як матеріалів, так і тривалості носіння контактних лінз. Вони бувають: м’які, жорсткі, денні, тижневі, терміном на 1 місяць і довше. Головне — правильно визначити, які необхідні в конкретному випадку.

У центрах ZORKO підбір контактних лінз починається з повноцінної консультації лікаря-офтальмолога, діагностики та комп’ютерного підбору корекції, яка буде ідеально сумісна і комфортна в носінні.

В процесі вибору контактних лінз важливо враховувати діаметр рогівки, анатомічні особливості будови ока і вибирати їх не просто за назвою виробника, а виходячи від індивідуальних потреб пацієнта.

Після консультації, лікарі пропонують надіти пробні контактні лінзи, навчають техніці надягання/знімання і догляду за ними. Так людина може відразу зрозуміти всі етапи і потренуватися виконувати їх під наглядом фахівця.

Після початкової консультації і підбору контактних лінз, ми призначаємо новий візит пацієнтові для того, щоб відстежити і зрозуміти, як очі себе ведуть і реагують на даний вид корекції.

Особливість офтальмологічних центрів ZORKO в тому, що контактні лінзи ми можемо замовити за індивідуальними параметрами конкретного пацієнта, щоб домогтися максимального результату.

Крім того, ми працюємо з дітьми. Проблеми із зором можуть виникати вже в юному віці, що тягне за собою розвиток комплексів, невпевненості в собі. Ми прагнемо до того, щоб забезпечити повноцінний спосіб життя дитини і, за наявності проблем із зором, вирішити їх, в тому числі за допомогою контактних лінз.

Меню